30
Pzt, Kas
20 Yeni Haber

Ripple Kaç dolar Oldu?

Ripple Kaç dolar Oldu?

Ekonomi

Foreks sektörünün en parlak alternatifi olarak görülen kripto para piyasası yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. küresel gelişmelere bakıldığında bazılarına göre sanal para birimleri gelecekte ilk ve tek tercih olacak. Peki Ripple yükselir mi? Ripple kaç dolar? para piyasasından en son haberler burada.

En son alınan veriler ışığında son bir gün boyunca 92.93 Milyar dolar tutarında kripto para piyasada el değiştirdi.. Toplamda 245.30 Milyar Amerikan Doları'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 66.83'si bitcoinden geliyor.

10:19 itibarıyla 1.33 Türk lirası civarından talep gören Ripple 8.59 Milyar dolar piyasa değerine sahip oldu. uluslar arası piyasada 0.19 Amerikan Doları (1.33 lira) üzerinden işlem görüyor. Bununla birlikte Ripple son bir hafta içinde yüzde 4.24 değer farkını gördü.

Geçtiğimiz Yirmidört Saat İçinde Unibright Düşmeye Devam Ediyor

0x dünden şu ana kadar istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Unibright ise alarm vermeye başladı. Zira son 24 saat içinde en çok hayal kırıklığı yaratan sanal para Unibright oldu. dijital para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin
Bitcoin en son fiyatlara bakıldığında 8916.09 Dolar (60756.03 Türk lirası) seviyesinde. Bitcoin geçen haftadan beri yüzde 7.71 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ethereum 1387.17 TL civarında talep görüyor. Ethereum son bir hafta boyunca yüzde 4.09 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple - XRP şu anda 0.19 Amerikan Doları yani 1.33 Türk lirası üstünden işlem görüyor.

Sanal para dünyası farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir