19
Sal, Eki
23 Yeni Haber

Ripple Kaç Dolar?

Ripple Kaç Dolar?

Ekonomi

Foreks dünyasının yıldızı dijital para dünyası her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. global gelişmelere bakıldığında bazılarına göre sanal para birimleri yüzyılın en başarılı yatırım alternatifi. böyle bir ortamda Ripple alınır mı? Ripple kaç dolar oldu? foreks piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

Kripto para dünyası geçtiğimiz 24 saat içinde 144.09 Milyar dolar işlem gördü. canlı verilere bakıldığında piyasanın toplam büyüklüğü 203.87 Milyar dolara ulaştı.

Ripple 19:08 itibarıyla 0.20 Amerikan Doları, piyasa değeri ise 8.74 Milyar Amerikan Doları civarında. Ayrıca Ripple son bir saat içinde yüzde 0.29 değer farkı yaşadı.

Son Bir Hafta Boyunca En Çok Kazandıran Sanal Para: Nem

Güncel dijital para rakamlarına bakıldığında dün itibarıyla Bitcoin Gold, Qtum ve Terra umut verici görünüyor. diğer tarafta ise Neo, Tether ve USD Coin ise aynı süre içinde en fazla değer kaybı yaşayan üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Bitcoin, Ethereum ve XRP dijital para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi sanal para piyasasının yüzde 78.71 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin

Fiyatı: 7266.72 Dolar
Son bir gündeki işlem hacmi: 39.62 Milyar Dolar

Ethereum

Fiyatı: 168.90 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 18.70 Milyar Amerikan Doları

Ripple

Fiyatı: 0.20 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 2.25 Milyar Dolar

Döviz gibi standartları olmadığından sıcak bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir