29
Prş, Eki
15 Yeni Haber

Qtum Yükseliyor Mu?

Qtum Yükseliyor Mu?

Ekonomi

Geleceğin para piyasası olarak görülen sanal para piyasası dalgalı günler yaşıyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için dijital para uzmanlarına göre dijital para birimleri gelecekte tek tercih olabilir. Peki Qtum düşer mi? Qtum kaç lira oldu? En son kripto para bilgileri burada.

Toplamda 309.44 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen kripto para dünyası sadece bir günlük zaman diliminde 199.49 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı.

Qtum 09:12 itibarıyla 2.27 Amerikan Doları, piyasa değeri ise 220.16 Milyon dolar seviyesinde. Qtum son bir saat içinde yüzde 0.51 değer farkı kaydetti.

Elrond Bir Haftadır Yatırımcısına Kaybettirmeye Devam Ediyor

Güncel sanal para rakamlarına bakıldığında geçtiğimiz 24 saat içinde HedgeTrade, BitShares ve CyberVein umut verici görünüyor. buna karşılık Binance USD, Paxos Standard ve TrueUSD ise aynı süre içinde en fazla alarm veren üç sanal para birimi olarak öne çıkıyor. Bitcoin, Ethereum, Tether, XRP ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. kripto para piyasasının yüzde 76.81 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin

Bitcoin fiyatı ne oldu?
Bitcoin fiyatı ne kadar oldu?
Piyasa Değeri: 186.99 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 48.22 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 10117.98 Dolar

Ethereum

Ethereum fiyatı ne kadar?
Piyasa Değeri: 36.56 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 33.24 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 325 Dolar

Döviz gibi standartları olmadığından belirsiz bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir