22
Cts, Oca
22 Yeni Haber

Qtum Yükseliyor Mu?

Qtum Yükseliyor Mu?

Ekonomi

Geleceğin foreks piyasası olarak görülen dijital para birimleri yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. küresel gelişmelere bakıldığında bazılarına göre sanal para piyasası zor günler geçirse de ileride kazandıracak. Peki Qtum fiyatları düşer mi? Qtum kaç dolar? Güncel bilgiler burada.

Son bir gün içerisinde dijital para piyasası 197.26 Milyar dolar işlem gördü. en son fiyatlara göre piyasanın hacmi 243.46 Milyar dolara ulaştı.

Qtum tablosu yenilendi. güncel verilere göre 11.28 lira civarında dengelenen Qtum, son bir gün içinde 480.82 Milyon dolar el değiştirdi. Ayrıca Qtum geçtiğimiz yirmidört saat içinde yüzde 4.00 değer farkı yaşadı.

Hedera Hashgraph Dünden Beri En Çok Kazandırdı

Sanal para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Ethereum en fazla değer kazanan dijital para birimi oldu. öte yandan son 3 ay içinde en fazla düşen para birimi de Bitcoin oldu. kripto para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

güncel rakamlara göre 8800.50 Amerikan Doları üstünden işlem gören BTC son bir gün boyunca 57.97 Milyar doların üstünde işlem gördü.. bitcoin güncel piyasa değeri 161.53 Milyar dolar seviyesinde.
ether ise an itibarıyla 213.29 dolar dolaylarında tutundu. Ethereum son 1 gün içinde 26.06 Milyar Amerikan Doları piyasada el değiştirdi..
Ripple 0.22 üzerinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir