28
Prş, Eki
27 Yeni Haber

Qtum Piyasasının dolar Karşısındaki Son Durumu

Qtum Piyasasının dolar Karşısındaki Son Durumu

Ekonomi

Son gelişmelerle birlikte foreks sektörünün en heyecanlı konularından biri olan kripto para piyasası dalgalı günler yaşıyor. bazılarına göre dijital para birimleri alarm zillleri çalmaya başladı. Peki Qtum yükselir mi? Qtum kaç lira oldu? Güncel bilgiler burada.

17:09 itibarıyla kripto paralar toplam 149.50 Milyar Dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoin 65.15'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

Qtum 17:09 itibarıyla 7.55 lira. Amerikan Doları olarak da 1.19 Dolar. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 114.42 Milyon dolar seviyesinde dengelendi. Qtum geçtiğimiz yirmidört saat içinde yüzde 6.44 değer farkını gördü.

Geçen Haftadan Beri En Fazla Tether Kaybettirdi

Dijital para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Bitcoin SV en çok yükselen sanal para birimi oldu. öbür taraftan son 3 ay içinde en çok kaybettiren para birimi de Bitcoin oldu. kripto para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?

güncellenen en son verilere göre bitcoin 5330.68 Amerikan Doları. Bitcoin geçtiğimiz hafta yüzde 41.27 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum ne kadar oldu?

ether 807.93 TL düzeyinden talep görüyor. Ethereum son bir hafta boyunca yüzde 47.91 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple kaç Türk lirası oldu?
Ripple kaç lira oldu?

ripple an itibarıyla 0.15 dolar civarından işlem görüyor.

Sanal paralar para piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir