28
Çrş, Eki
14 Yeni Haber

Qtum Piyasasından Haberler Var

Qtum Piyasasından Haberler Var

Ekonomi

Foreks sektörünün en parlak alternatifi olarak görülen kripto para birimleri yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. bazılarına göre dijital para dünyası emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Peki Qtum fiyatları düşer mi? İşte güncellenen veriler ışığında sanal para piyasasının son durumu.

Son bir gün içinde dijital para birimleri 115.64 Milyar dolar işlem gördü. güncel verilere göre piyasanın hacmi 321.21 Milyar dolara ulaştı.

Qtum an itibarıyla 2.24 Amerikan Doları üstünden talep görüyor. Bununla birlikte Qtum geçtiğimiz hafta yüzde 13.44 değer farkı yaşadı.

Avalanche Son 24 Saat İçinde İndi

Avalanche, Uniswap ve Paxos Standard geçen hafta değer kaybetti. diğer taraftan DxChain Token, UNUS SED LEO ve ABBC Coin son bir hafta boyunca yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren sanal para birimleri. kripto para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

16:08 itibarıyla tüm dijital para fiyatları: bitcoin 10487.03 Amerikan Doları, Ethereum 341.80 Dolar, Ripple 0.23 Amerikan Doları düzeyinden işlem görüyor.

Dijital para birimleri farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir