16
Pzt, May
24 Yeni Haber

Qtum Ne Kadar?

Qtum Ne Kadar?

Ekonomi

Finans piyasasının yeni yıldızı dijital para birimleri altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. sanal para analistlerine göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven kripto para birimleri altın ve dövizden daha makul bir yatırım aracı. Peki Qtum yükselir mi? Qtum kaç lira oldu? En son bilgiler burada.

Geçtiğimiz 24 saat boyunca sanal para piyasası 176.57 Milyar dolar işlem gördü. güncel rakamlara bakıldığında piyasanın hacmi 1202.76 Milyar dolara ulaştı.

Son 24 saat boyunca 75.62 Milyon Amerikan Doları işlem hacmine ulaşan Qtum güncel verilere göre 3.72 Dolar, yani 57.96 TL üzerinden işlem görüyor. Qtum son bir saat içinde yüzde 1.75 değer farkı yaşadı.

Geçtiğimiz Yirmidört Saat İçinde En Çok Kazandıran Sanal Para: Terrausd

Kripto para piyasasının geçtiğimiz hafta içinde şampiyonları Maker, TrueUSD ve Binance USD oldu. kripto para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. USD Coin, Pax Dollar ve Tether en fazla kaybettiren dijital para birimleri oldu. sanal para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

en son fiyatlara bakıldığında 28841.64 Amerikan Doları civarından işlem gören bitcoin son bir gün içinde 33.68 Milyar doların üstünde el değiştirdi.. bitcoin güncel piyasa değeri 549.14 Milyar dolar seviyesinde.
ether ise güncel verilere bakıldığında 1965.36 dolar civarında tutundu. Ethereum dünden şu ana kadar 18.87 Milyar Amerikan Doları işlem gördü..
Ripple 0.40 seviyesinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir