29
Pz, Kas
20 Yeni Haber

Qtum Kazandırıyor Mu?

Qtum Kazandırıyor Mu?

Ekonomi

Son zamanlarda devletlerin regülasyonlarına maruz kalan dijital paralar her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. dijital para uzmanlarına göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven dijital para birimleri alarm zillleri çalmaya başladı. Peki Qtum fiyatları yükselir mi? Qtum ile birlikte diğer kripto para birimlerine de bir şans vermek gerekir mi?

Toplamda 243.53 Milyar dolarlık uluslar arası bir pazara dönüşen sanal para piyasası sadece son 1 gün içinde 103 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı. 243.53 Milyar dolar tutarındaki piyasanın yüzde 66.68'si sadece bitcoine ait.

Qtum tablosu yenilendi. güncel verilere bakıldığında 11.20 TL civarında dengelenen Qtum, son bir gün içerisinde 402.11 Milyon dolar el değiştirdi. Ayrıca Qtum son bir saat içinde yüzde 0.77 değer farkı yaşadı.

Binance Coin Son 24 Saat Boyunca En Fazla Değer Kaybı Yaşadı

Dijital para dünyası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı kripto para birimleri kaybettiriyor. THETA, Hedera Hashgraph ve Golem geçtiğimiz hafta içinde en çok kazandıran sanal parabirimleri oldu. diğer taraftan Paxos Standard, USD Coin ve Cosmos geçtiğimiz hafta en çok kaybettiren dijital para birimleri olarak öne çıktı. Bitcoin, Ethereum ve Tether sanal para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi dijital para piyasasının yüzde 79.60 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin

Bitcoin fiyatı ne oldu?
Bitcoin fiyatı ne kadar oldu?
Piyasa Değeri: 162.39 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 33.04 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 8832.45 Dolar

Ethereum

Ethereum fiyatı ne kadar?
Piyasa Değeri: 22.66 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 11.44 Milyar Dolar
Fiyatı: 204.02 Amerikan Doları

Kripto para dünyası farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir