06
Pzt, Ara
26 Yeni Haber

Qtum Kaç Lira Oldu?

Qtum Kaç Lira Oldu?

Ekonomi

Uluslar arası arenada hızla yoluna devam eden sanal para piyasası yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. uzmanlara göre her gün yeni emtialar üreten dijital paralar yakın zamanda patlayacak. kripto paralar kazandırır mı? Qtum almadan önce güncel bilgilere bakmakta fayda var.

Kripto para piyasası hareketli dakikalar yaşıyor. en son alınan veriler ışığında bir günlük zaman diliminde 126.95 Milyar Amerikan Doları tutarında dijital para alınıp satıldı.

17:09 itibarıyla 7.81 TL seviyesinden talep gören Qtum 114.68 Milyon dolar piyasa değerine sahip oldu. global piyasada 1.19 dolar üzerinden talep görüyor. Qtum son bir saat içinde yüzde 0.22 değer farkını gördü.

1 Hafta İçerisinde En Çok Kazandıran Sanal Para: Bitshares

Sanal para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Bitcoin SV yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren kripto para birimi oldu. diğer taraftan son 3 ay içinde en çok hayal kırıklığı yaratan para birimi de Bitcoin oldu. Yatırım kararı almadan önce 166.99 Milyar dolarlık sanal para piyasasının zirvesinde yer alan dijital para birimlerinin 17:09 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?

en son fiyatlara göre bitcoin 6067.73 Amerikan Doları. bitcoin geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 13.41 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum ne kadar oldu?

Ethereum 849.57 Türk lirası civarından işlem görüyor. Ethereum geçen haftadan beri yüzde 3.31 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple Kaç Dolar?
Ripple Kaç Dolar?

Ripple an itibarıyla 0.15 dolar civarından işlem görüyor.

Dijital para dünyası finans piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir