27
Prş, Oca
22 Yeni Haber

Qtum Kaç dolar Oldu?

Qtum Kaç dolar Oldu?

Ekonomi

Global piyasada gece gündüz işlem görmeye devam eden dijital para piyasası hareketli saatler yaşıyor. küresel gelişmelere bakıldığında bazılarına göre kripto para dünyası patlamak üzere olan bir saadet zinciri. Peki Qtum fiyatları düşer mi? Qtum kaç dolar? finans piyasasından en son haberler burada.

Sanal para birimleri dünden şu ana kadar 146.66 Milyar dolar işlem gördü. son rakamlara bakıldığında piyasanın toplam büyüklüğü 210.34 Milyar dolara ulaştı.

Qtum 21:11 itibarıyla 9.83 Türk lirası. Dolar olarak da 1.40 Amerikan Doları. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 142.86 Milyon Amerikan Doları seviyesinde dengelendi. Bununla birlikte Qtum son bir hafta içinde yüzde 0.75 değer farkı yaşadı.

Geçtiğimiz Hafta Bytom Düştü

Cardano son bir gün içerisinde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Hedera Hashgraph ise alarm vermeye başladı. Zira geçtiğimiz 24 saat içinde en fazla kaybettiren kripto para Hedera Hashgraph oldu. sanal para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

21:11 itibarıyla tüm dijital para fiyatları: bitcoin 7464.71 Dolar, Ethereum 188.39 Dolar, Ripple 0.19 Amerikan Doları seviyesinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından foreks piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir