27
Prş, Oca
23 Yeni Haber

Qtum Kaç Dolar?

Qtum Kaç Dolar?

Ekonomi

Finans sektörünün yeni ve hızlı yükselen alt kırılımı kripto para dünyası altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. uzmanlara göre her gün yeni emtialar üreten dijital para dünyası bir Ponzi oyunundan ibaret. bu yatırım ortamında Qtum alınır mı? Qtum kaç lira oldu? foreks piyasasının son durumu haberin detaylarında.

Dijital paralar son 24 saat boyunca gerçekleşen işlem hacmi sonunda 150.72 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 65.03 ile ilk sırada.

Qtum 17:09 itibarıyla 1.23 Dolar, piyasa değeri ise 118.60 Milyon Amerikan Doları dolaylarında. Qtum son 1 gün içinde yüzde 2.05 değer farkı kaydetti.

Geçtiğimiz Hafta Boyunca Binance Usd Kaybettirmeye Devam Ediyor

Dijital para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Bitcoin SV yatırımcılarını en fazla güldüren sanal para birimi oldu. diğer tarafta ise son 3 ay içinde yatırıcımcılarını hayal kırıklığına uğratan para birimi de Bitcoin oldu. Yatırım kararı almadan önce 150.72 Milyar dolarlık dijital para piyasasının zirvesinde yer alan kripto para birimlerinin 17:09 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

17:09 itibarıyla tüm kripto para fiyatları: BTC 5364.43 Dolar, Ethereum 126.27 Dolar, Ripple 0.15 Amerikan Doları düzeyinden işlem görüyor.

Kripto paralar farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir