20
Çrş, Eki
30 Yeni Haber

Qtum Düşüyor Mu?

Qtum Düşüyor Mu?

Ekonomi

Son yılların en büyük yatırım alternatiflerinden biri olarak görülen sanal para piyasası hareketli saatler yaşıyor. bazılarına göre sanal para piyasası patlamak üzere olan bir saadet zinciri. Peki Qtum düşer mi? Qtum ve diğer sanal para birimlerindeki son durum haberin detaylarında.

Güncellenen en son verilere göre son yimidört saat içinde 140.49 Milyar Amerikan Doları tutarında dijital para piyasada el değiştirdi.. Toplamda 136.66 Milyar Dolar'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 65.20'si bitcoinden geliyor.

Uluslar arası piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Qtum canlı verilere göre 0.99 Amerikan Doları düzeyinden alınıp satılıyor. Ayrıca Qtum son bir saat içinde yüzde 2.76 değer farkını gördü.

Hyperion Bir Haftadır Yatırımcısına Kaybettirmeye Devam Ediyor

Hyperion, UNUS SED LEO ve FTX Token geçen bir haftada değer kaybetti. öbür taraftan Multi-collateral DAI, Tachyon Protocol ve Tether geçtiğimiz hafta boyunca yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren kripto para birimleri. Toplam piyasa hacmi 136.66 Milyar doları geçen sanal para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 78.62.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?
Piyasa Değeri: 89.11 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 43.89 Milyar Dolar
Fiyatı: 4876.31 Amerikan Doları

Ethereum

Ethereum ne kadar oldu?
Piyasa Değeri: 12.16 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 15.38 Milyar Dolar
Fiyatı: 110.46 Amerikan Doları

Sanal para dünyası finans piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir