28
Prş, Eki
27 Yeni Haber

Qtum Canlı Fiyatlar

Qtum Canlı Fiyatlar

Ekonomi

Son zamanlarda devletlerin regülasyonlarına maruz kalan dijital para piyasası yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için sanal para analistlerine göre dijital para birimleri haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. böyle bir yatırım ortamında Qtum alınır mı? Qtum ile birlikte diğer dijital para birimlerine de bir şans vermek gerekir mi?

Toplamda 163.14 Milyar dolarlık küresel bir pazara dönüşen sanal para dünyası sadece son 1 gün içinde 168.80 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı.

Qtum an itibarıyla 1.35 dolar civarından talep görüyor. Ayrıca Qtum son bir saat içinde yüzde 1.54 değer farkını gördü.

Kripto Para Piyasasının En Büyük Pastası Bitcoinin

Tether, USD Coin ve UNUS SED LEO geçen hafta indi. öte yandan Multi-collateral DAI, Binance USD ve TrueUSD geçen haftadan beri yatırımcılarına en fazla güven tesis eden sanal para birimleri. Yatırım kararı almadan önce 163.14 Milyar dolarlık kripto para piyasasının zirvesinde yer alan sanal para birimlerinin 17:09 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

güncel verilere göre 5976.56 Amerikan Doları üzerinden işlem gören bitcoin son yirmidört saat içinde 50.03 Milyar doların üstünde piyasada el değiştirdi.. bitcoin güncel piyasa değeri 109.17 Milyar Amerikan Doları seviyesinde.
Ethereum ise en son alınan veriler ışığında 135.40 dolar civarında tutundu. Ethereum son bir gün boyunca 20.91 Milyar dolar işlem gördü..
Ripple 0.16 düzeyinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından foreks piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir