19
Sal, Eki
23 Yeni Haber

Omisego Piyasasında Gerginlik Tırmanıyor

Omisego Piyasasında Gerginlik Tırmanıyor

Ekonomi

Son zamanlarda devletlerin regülasyonlarına maruz kalan kripto para dünyası yatırımcıları şaşırtıyor. uzmanlara göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven sanal para birimleri alarm zillleri çalmaya başladı. Peki OmiseGO düşer mi? OmiseGO kaç dolar? para piyasasından en son haberler burada.

Kripto paralar geçtiğimiz yirmidört saat içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 193.47 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 65.19 ile ilk sırada.

OmiseGO 11:56 itibarıyla 3.90 lira. Dolar olarak da 0.57 Dolar. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 79.44 Milyon Amerikan Doları seviyesinde dengelendi. OmiseGO son bir saat içinde yüzde 1.46 değer farkını gördü.

Trueusd Son Bir Gün İçinde Yatırımcısını Üzdü

Golem, Basic Attention Token ve 0x geçen haftadan beri düştü. buna karşılık Seele, Komodo ve Numeraire geçtiğimiz hafta içinde en fazla yükselen dijital para birimleri. Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. sanal para piyasasının yüzde 78.59 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin
BTC canlı verilere bakıldığında 6882.09 Amerikan Doları (47383.21 Türk lirası) dolaylarında. Bitcoin 1 hafta içerisinde yüzde 5.57 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ethereum 1098.52 lira civarında işlem görüyor. Ethereum son bir hafta içinde yüzde 6.08 değer farkını yaşadı.
Ripple
ripple şu anda 0.19 dolar yani 1.30 TL seviyesinden talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından para piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir