27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

Omisego Kazandırıyor Mu?

Omisego Kazandırıyor Mu?

Ekonomi

Güvenli ve dağıtık bir mimari üzerinde çalışmak üzere tasarlanan dijital para dünyası hareketli saatler yaşıyor. bazı uzmanlara göre her gün yeni emtialar üreten dijital para dünyası alarm zillleri çalmaya başladı. Peki OmiseGO fiyatları yükselir mi? OmiseGO kaç dolar oldu? finans piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

Toplamda 255.20 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen sanal para piyasası sadece son bir gün içerisinde 136.30 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı. 255.20 Milyar dolar tutarındaki piyasanın yüzde 68.37'si sadece bitcoine ait.

OmiseGO 09:02 itibarıyla 6.51 TL. Amerikan Doları olarak da 0.94 Amerikan Doları. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 131.40 Milyon dolar seviyesinde dengelendi. Ayrıca OmiseGO son 24 saat içinde yüzde 7.56 değer farkını gördü.

Kripto Para Piyasasının En Büyük Pastası Bitcoinin

Sanal para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. USD Coin, Multi-collateral DAI ve TrueUSD geçtiğimiz hafta içinde sert bir düşüş yaşadı. buna karşılık Nano, Crypterium ve Nexo son bir hafta boyunca en fazla yükselen dijital para birimleri oldu. sanal para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

09:02 itibarıyla tüm kripto para fiyatları: bitcoin 9494.07 Amerikan Doları, Ethereum 200.41 Dolar, Ripple 0.20 dolar düzeyinden talep görüyor.

Kripto para dünyası farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir