20
Çrş, Eki
19 Yeni Haber

Omisego Kaç Lira?

Omisego Kaç Lira?

Ekonomi

Finans dünyasının yükselen trendi kripto paralar sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. bazılarına göre kripto para dünyası altın ve dövizden daha makul bir yatırım aracı. böyle bir ortamda OmiseGO alınır mı? OmiseGO kaç dolar? Kripto para verileri güncellendi.

Toplamda 196.65 Milyar dolarlık uluslar arası bir pazara dönüşen dijital para dünyası sadece son bir gün içinde 142.74 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı. 196.65 Milyar dolar tutarındaki piyasanın yüzde 65.20'si sadece bitcoine ait.

11:56 itibarıyla 3.85 TL seviyesinden talep gören OmiseGO 77.78 Milyon Amerikan Doları piyasa değerine sahip oldu. küresel piyasada 0.55 Dolar (3.85 TL) düzeyinden alınıp satılıyor. OmiseGO son 1 gün içinde yüzde 0.82 değer farkı kaydetti.

Geçen Bir Haftada En Çok Kazandıran Sanal Para: Numeraire

Dijital para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. UNUS SED LEO, Bitcoin Gold ve Zcash geçen haftadan beri sert bir düşüş yaşadı. buna karşılık Numeraire, Hyperion ve PAX Gold geçen hafta yatırımcılarını en fazla güldüren kripto para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum ve XRP dijital para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi sanal para piyasasının yüzde 78.90 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?

an itibarıyla Bitcoin 6995.36 Amerikan Doları. bitcoin 1 hafta içerisinde yüzde 4.10 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum ne kadar oldu?

ether 1173.16 lira üzerinden işlem görüyor. Ethereum geçtiğimiz hafta yüzde 1.29 değer farkı gördü.

Ripple

<b>Ripple Kaç Dolar?</b> Ripple 0.19 Amerikan Doları
Ripple Kaç Dolar? Ripple 0.19 Dolar

Ripple an itibarıyla 0.19 Amerikan Doları üstünden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir