16
Pzt, May
23 Yeni Haber

Omisego Kaç Dolar?

Omisego Kaç Dolar?

Ekonomi

Son yılların yükselen trendi dijital paralar dalgalı günler yaşıyor. bazı uzmanlara göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven sanal para birimleri zor günler geçirse de ileride kazandıracak. bu ortamda OmiseGO alınır mı? OmiseGO kaç lira oldu? En son bilgiler burada.

Kripto para dünyası hareketli dakikalar yaşıyor. güncel verilere bakıldığında son yimidört saat içinde 201.88 Milyar dolar tutarında dijital para alınıp satıldı.

Küresel piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan OmiseGO an itibarıyla 5.02 dolar civarından işlem görüyor. Ayrıca OmiseGO son bir gün boyunca yüzde 13.44 değer farkı kaydetti.

Usd Coin Dün İtibarıyla Yatırımcısına En Fazla Kaybettiren Kripto Para

Perpetual Protocol dünden şu ana kadar istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. USD Coin ise alarm vermeye başladı. Zira geçtiğimiz 24 saat boyunca yatırıcımcılarını hayal kırıklığına uğratan sanal para USD Coin oldu. kripto para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

21:55 itibarıyla tüm dijital para fiyatları: bitcoin 38191.72 Amerikan Doları, Ethereum 2769.45 Amerikan Doları, Ripple 0.67 dolar seviyesinden alınıp satılıyor.

Kripto paralar farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir