27
Çrş, Oca
26 Yeni Haber

Omisego Düşüyor Mu?

Omisego Düşüyor Mu?

Ekonomi

Son gelişmelerle birlikte foreks sektörünün en takibi zor konularından biri olan sanal para birimleri yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu kripto para analistlerine göre dijital paralar yatırımcılarını yarı yolda bırakması muhtemel bir dünya. Peki OmiseGO yükselir mi? OmiseGO kaç lira oldu? para piyasasının son durumu haberin detaylarında.

Toplamda 256.58 Milyar dolarlık küresel bir pazara dönüşen kripto para piyasası sadece bir günlük zaman diliminde 231.88 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı. 256.58 Milyar dolar tutarındaki piyasanın yüzde 66.74'si sadece bitcoine ait.

Global piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan OmiseGO güncel rakamlara bakıldığında 0.80 Amerikan Doları üzerinden alınıp satılıyor. Ayrıca OmiseGO son bir saat içinde yüzde 1.47 değer farkı yaşadı.

Tether Bir Haftadır Kaybettiriyor

Kripto paralar içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı dijital para birimleri kaybettiriyor. Seele-N, KuCoin Shares ve Maker 1 hafta içerisinde yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren sanal parabirimleri oldu. bununla birlikte Tether, TrueUSD ve MaidSafeCoin son bir hafta içinde en çok değer kaybeden sanal para birimleri olarak öne çıktı. dijital para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin 9330.93 Dolar, Ethereum 224.89 Amerikan Doları, Ripple 0.23 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 272.41 dolar civarından işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir