04
Cu, Ara
20 Yeni Haber

Omisego Canlı Fiyatlar

Omisego Canlı Fiyatlar

Ekonomi

Finans sektöründe yatırım ve ödeme sistemlerinin kurallarını değiştiren dijital para dünyası yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. dijital para uzmanlarına göre dijital para dünyası haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. sanal para dünyası kazandırır mı? OmiseGO kaç lira oldu? Güncel bilgiler burada.

Güncel verilere bakıldığında son bir gün içerisinde 96.38 Milyar dolar tutarında kripto para piyasada el değiştirdi.. Toplamda 265.51 Milyar Dolar'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 66.39'si bitcoinden geliyor.

Uluslar arası piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan OmiseGO güncel rakamlara göre 1.75 Amerikan Doları civarından talep görüyor. Bununla birlikte OmiseGO geçen bir haftada yüzde 2.41 değer farkını gördü.

Geçen Haftadan Beri En Fazla Tether Kaybettirdi

Güncel sanal para rakamlarına bakıldığında son 1 gün içinde v.systems, Neo ve MaidSafeCoin umut verici görünüyor. öte yandan Paxos Standard, Algorand ve Lisk ise aynı süre içinde en hızlı düşme trendine giren üç dijital para birimi olarak öne çıkıyor. Piyasada en büyük hacme sahip dijital para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin
bitcoin an itibarıyla 9584.90 Dolar (66471.25 TL) dolaylarında. Bitcoin son bir hafta içinde yüzde 8.33 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ether 1650.73 TL seviyesinde işlem görüyor. Ethereum geçen haftadan beri yüzde 16.36 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple şu anda 0.20 Amerikan Doları yani 1.42 Türk lirası seviyesinden alınıp satılıyor.

Kripto para dünyası heyecanlı bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir