24
Cts, Tem
22 Yeni Haber

Neo Yatırımcıları Tedirgin

Neo Yatırımcıları Tedirgin

Ekonomi

Foreks piyasasının yeni yıldızı kripto para piyasası her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. bazı para uzmanlarına göre her gün yeni emtialar üreten sanal paralar geleceğin global para kuru. Peki NEO yükselir mi? NEO ve diğer sanal para birimlerindeki son durum haberin detaylarında.

Sanal para dünyası geçtiğimiz 24 saat içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 1336.02 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 45.91 ile ilk sırada.

NEO tablosu yenilendi. en son fiyatlara bakıldığında 348.40 Türk lirası seviyesinde dengelenen NEO, son yimidört saat içinde 400.64 Milyon dolar alınıp satıldı. Ayrıca NEO dünden şu ana kadar yüzde 9.61 değer farkı kaydetti.

Kripto Para Piyasasının En Büyük Payı Bitcoinin

Arweave son 1 gün içinde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. TerraUSD ise alarm vermeye başladı. Zira son bir gün içerisinde en fazla değer kaybı yaşayan sanal para TerraUSD oldu. Yatırım kararı almadan önce 1336.02 Milyar dolarlık kripto para piyasasının zirvesinde yer alan dijital para birimlerinin 12:50 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

güncel rakamlara göre 32733.72 Amerikan Doları civarından işlem gören BTC bir günlük zaman diliminde 43.79 Milyar doların üstünde piyasada el değiştirdi.. Bitcoin güncel piyasa değeri 613.42 Milyar Amerikan Doları civarında.
ether ise güncel verilere göre 2009.46 dolar dolaylarında tutundu. Ethereum son bir gün boyunca 26.94 Milyar dolar işlem gördü..
Ripple 0.69 üstünden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir