27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

Neo Yatırımcıları Tedirgin

Neo Yatırımcıları Tedirgin

Ekonomi

Para dünyasının yükselen trendi dijital para dünyası hareketli saatler yaşıyor. bazı dijital para uzmanlarına göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven sanal para dünyası bir şakadan ibaret. kripto para piyasası kazandırır mı? NEO kaç dolar oldu? Güncel bilgiler burada.

Dijital para birimleri geçtiğimiz 24 saat içinde 145.05 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. güncel rakamlara göre piyasanın toplam büyüklüğü 165.45 Milyar dolara ulaştı.

Uluslar arası piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan NEO en son fiyatlara bakıldığında 6.19 Amerikan Doları seviyesinden alınıp satılıyor. NEO son bir saat içinde yüzde 1.17 değer farkını gördü.

Unus Sed Leo Bir Haftadır Kaybettiriyor

Güncel dijital para rakamlarına bakıldığında son yimidört saat içinde Dogecoin, Steem ve Synthetix Network Token umut verici görünüyor. buna karşılık Holo, Tether ve USD Coin ise aynı süre içinde yatırımcılar nezdinde hayal kırıklığına sebep olan üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Bitcoin, Ethereum ve XRP sanal para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi dijital para piyasasının yüzde 78.88 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin

Fiyatı: 5973.55 Dolar
Son bir gündeki işlem hacmi: 45.91 Milyar Dolar

Ethereum

Fiyatı: 130.85 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 14.74 Milyar Amerikan Doları

Ripple

Fiyatı: 0.16 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 2.28 Milyar Dolar

Döviz gibi standartları olmadığından hararetli bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir