28
Çrş, Eki
15 Yeni Haber

Neo Piyasasında Gerginlik Tırmanıyor

Neo Piyasasında Gerginlik Tırmanıyor

Ekonomi

Geleceğin para piyasası olarak görülen dijital para piyasası her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için analistlere göre dijital para birimleri zor günler geçirse de ileride kazandıracak. böyle bir yatırım ortamında NEO alınır mı? NEO ve diğer sanal para birimlerinin son fiyatları haberin detayında.

Dijital para birimleri hareketli dakikalar yaşıyor. güncellenen en son fiyatlara göre son 24 saat içinde 55.95 Milyar Amerikan Doları tutarında sanal para piyasada el değiştirdi.

Uluslar arası piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan NEO an itibarıyla 10.60 dolar üstünden talep görüyor. NEO son bir saat içinde yüzde 0.09 değer farkı kaydetti.

Elrond Geçen Haftadan Beri Yatırımcısını Güldürdü

Dijital para piyasasının geçen haftadan beri şampiyonları Elrond, Zcash ve BitShares oldu. kripto para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Binance USD, Tether ve TrueUSD en fazla düşen sanal para birimleri oldu. Yatırım kararı almadan önce 266.24 Milyar dolarlık kripto para piyasasının zirvesinde yer alan dijital para birimlerinin 08:41 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin

Bitcoin fiyatı ne oldu?
Bitcoin fiyatı ne kadar oldu?
Piyasa Değeri: 170.37 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 16.15 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 9244.61 Dolar

Ethereum

Ethereum ne kadar oldu?
Piyasa Değeri: 26.77 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 7.07 Milyar Dolar
Fiyatı: 239.68 Amerikan Doları

Kripto para birimleri takibi zor bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir