27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

Neo Piyasası Yine Gergin

Neo Piyasası Yine Gergin

Ekonomi

Son yılların yükselen trendi sanal para birimleri yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. küresel gelişmelere bakıldığında bazılarına göre dijital para dünyası yakın zamanda patlayacak. Peki NEO düşer mi? NEO ile birlikte diğer sanal para birimlerine de bir şans vermek gerekir mi?

Güncel verilere göre son bir gün içerisinde 175.40 Milyar dolar tutarında dijital para piyasada el değiştirdi.. Toplamda 177.57 Milyar Amerikan Doları'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 66.41'si bitcoinden geliyor.

NEO tablosu yenilendi. son rakamlara bakıldığında 42.94 lira seviyesinde dengelenen NEO, geçtiğimiz yirmidört saat içinde 606.42 Milyon dolar alınıp satıldı. NEO dün itibarıyla yüzde 4.04 değer farkı yaşadı.

Hedgetrade Dünden Beri Kazandırmaya Devam Ediyor

HedgeTrade son 24 saat içinde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Multi-collateral DAI ise alarm vermeye başladı. Zira dünden şu ana kadar en fazla değer kaybı yaşayan kripto para Multi-collateral DAI oldu. Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. sanal para piyasasının yüzde 79.13 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin 6451.97 Amerikan Doları, Ethereum 139.45 Dolar, Ripple 0.16 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 230.76 dolar seviyesinden alınıp satılıyor.

Dijital para piyasası heyecanlı bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir