27
Prş, Oca
23 Yeni Haber

Neo Fiyatı

Neo Fiyatı

Ekonomi

Geleneksel yatırım araçlarına meydan okuyan sanal para piyasası her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. uluslar arası gelişmelere bakıldığında bazılarına göre dijital paralar geleceğin global para kuru. Peki NEO düşer mi? NEO kaç lira oldu? En son kripto para bilgileri burada.

Dijital para dünyası hareketli dakikalar yaşıyor. canlı verilere bakıldığında dünden şu ana kadar 184.42 Milyar Amerikan Doları tutarında dijital para el değiştirdi.

NEO tablosu yenilendi. güncel verilere bakıldığında 41.71 Türk lirası seviyesinde dengelenen NEO, son bir gün içinde 715.76 Milyon dolar alınıp satıldı. Ayrıca NEO geçtiğimiz yirmidört saat içinde yüzde 28.45 değer farkı yaşadı.

Paxos Standard Bir Haftadır Kaybettirdi

Dijital para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Paxos Standard, USD Coin ve Tether geçtiğimiz hafta içinde sert bir düşüş yaşadı. buna karşılık Multi-collateral DAI, UNUS SED LEO ve TrueUSD son bir hafta boyunca en çok yükselen kripto para birimleri oldu. Toplam piyasa hacmi 167.21 Milyar doları geçen sanal para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 80.12.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?
Piyasa Değeri: 111.37 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 53.73 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 6096.92 Dolar

Ethereum

Ethereum fiyatı ne kadar?
Piyasa Değeri: 15.37 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 22.81 Milyar Dolar
Fiyatı: 139.68 Amerikan Doları

Dijital para birimleri para piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir