28
Prş, Eki
26 Yeni Haber

Neo Dövize İyi Bir Alternatif Mi?

Neo Dövize İyi Bir Alternatif Mi?

Ekonomi

Son yılların en büyük yatırım alternatiflerinden biri olarak görülen kripto para dünyası sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. bazı para uzmanlarına göre dijital para dünyası gelecekte tek tercih olabilir. Peki NEO fiyatları düşer mi? NEO kaç dolar? Güncel bilgiler burada.

Geçtiğimiz 24 saat içinde kripto para dünyası 243.50 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. güncel rakamlara göre piyasanın hacmi 146.40 Milyar dolara ulaştı.

20:10 itibarıyla 36.61 Türk lirası civarından talep gören NEO 407.60 Milyon Amerikan Doları piyasa değerine sahip oldu. küresel piyasada 5.78 Dolar (36.61 lira) üstünden talep görüyor. Ayrıca NEO son bir gün içinde yüzde 13.31 değer farkı yaşadı.

Dxchain Token Son Bir Günün Yatırım Şampiyonu

DxChain Token son bir gün içerisinde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. USD Coin ise alarm vermeye başladı. Zira son 1 gün içinde yatırımcılar nezdinde hayal kırıklığına sebep olan dijital para USD Coin oldu. dijital para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin 5227.58 Amerikan Doları, Ethereum 123.93 Dolar, Ripple 0.15 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 167.08 dolar düzeyinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir