28
Cu, Oca
22 Yeni Haber

Nem Yükseliyor Mu?

Nem Yükseliyor Mu?

Ekonomi

Son zamanlarda devletlerin regülasyonlarına maruz kalan kripto para dünyası her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. küresel gelişmelere bakıldığında bazılarına göre sanal para dünyası alarm zillleri çalmaya başladı. Peki NEM fiyatları düşer mi? NEM kaç lira oldu? En son bilgiler burada.

En son fiyatlara bakıldığında son 24 saat içinde 140.87 Milyar dolar tutarında kripto para el değiştirdi.. Toplamda 243.93 Milyar Amerikan Doları'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 66.60'si bitcoinden geliyor.

NEM an itibarıyla 0.04 dolar düzeyinden işlem görüyor. Bununla birlikte NEM geçtiğimiz hafta içinde yüzde 8.89 değer farkı kaydetti.

Usd Coin Bir Haftadır Yatırımcısına Kaybettirmeye Devam Ediyor

Güncel dijital para rakamlarına bakıldığında son 24 saat boyunca THETA, Numeraire ve Decentraland umut verici görünüyor. öbür taraftan Lisk, Maker ve Bitcoin SV ise aynı süre içinde en çok hayal kırıklığı yaratan üç sanal para birimi olarak öne çıkıyor. sanal para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

11:25 itibarıyla tüm dijital para fiyatları: bitcoin 8850.50 Amerikan Doları, Ethereum 213.12 Dolar, Ripple 0.22 dolar seviyesinden alınıp satılıyor.

Dijital para birimleri hararetli bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir