27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

Nem Yatırımcıları Tedirgin

Nem Yatırımcıları Tedirgin

Ekonomi

Son yılların en büyük yatırım alternatiflerinden biri olarak görülen kripto para dünyası yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. küresel gelişmelere bakıldığında bazılarına göre sanal para piyasası haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. böyle bir yatırım ortamında NEM alınır mı? NEM kaç lira oldu? Güncel bilgiler burada.

Canlı verilere göre son bir gün içinde 189.90 Milyar Amerikan Doları tutarında dijital para el değiştirdi.. Toplamda 236.54 Milyar Dolar'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 68.12'si bitcoinden geliyor.

NEM an itibarıyla 0.04 dolar düzeyinden alınıp satılıyor. NEM son 1 gün içinde yüzde 7.74 değer farkı kaydetti.

Bir Günlük Zaman Diliminde Status Düşmeye Devam Ediyor

Sanal para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Chainlink yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren kripto para birimi oldu. diğer tarafta ise son 3 ay içinde en fazla değer kaybı yaşayan para birimi de Bitcoin oldu. Yatırım kararı almadan önce 236.54 Milyar dolarlık dijital para piyasasının zirvesinde yer alan sanal para birimlerinin 16:11 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

16:11 itibarıyla tüm kripto para fiyatları: Bitcoin 8769.84 Amerikan Doları, Ethereum 190.18 Amerikan Doları, Ripple 0.20 dolar civarından talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir