20
Çrş, Eki
19 Yeni Haber

Nem Piyasasının dolar Karşısındaki Son Durumu

Nem Piyasasının dolar Karşısındaki Son Durumu

Ekonomi

Para dünyasının yıldızı sanal para dünyası yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen kripto para dünyası gelecekte ilk ve tek tercih olacak. Peki NEM düşer mi? NEM kaç dolar oldu? Güncel bilgiler burada.

Sanal para piyasası hareketli dakikalar yaşıyor. en son alınan veriler ışığında son bir gün boyunca 149.93 Milyar Amerikan Doları tutarında dijital para piyasada el değiştirdi.

Son bir gün içerisinde 12.65 Milyon dolar işlem hacmine ulaşan NEM güncellenen en son verilere göre 0.04 Dolar, yani 0.27 lira üzerinden işlem görüyor. NEM son bir saat içinde yüzde 0.18 değer farkını gördü.

Unus Sed Leo Dünden Beri En Fazla Kaybettirdi

Güncel sanal para rakamlarına bakıldığında dünden şu ana kadar Cosmos, Hyperion ve Enjin Coin umut verici görünüyor. buna karşılık UNUS SED LEO, Binance USD ve USD Coin ise aynı süre içinde en fazla değer kaybı yaşayan üç dijital para birimi olarak öne çıkıyor. Yatırım kararı almadan önce 212.31 Milyar dolarlık kripto para piyasasının zirvesinde yer alan kripto para birimlerinin 13:56 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin 7530.07 Amerikan Doları, Ethereum 188.02 Dolar, Ripple 0.19 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 238.68 Amerikan Doları civarından işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir