28
Prş, Eki
27 Yeni Haber

Nem Piyasasının dolar Karşısındaki Son Durumu

Nem Piyasasının dolar Karşısındaki Son Durumu

Ekonomi

Son gelişmelerle birlikte para sektörünün en hararetli konularından biri olan kripto para dünyası altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. bazılarına göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven sanal para dünyası patlamak üzere olan bir saadet zinciri. Peki NEM fiyatları düşer mi? NEM kaç lira oldu? Güncel bilgiler burada.

Toplamda 205.15 Milyar dolarlık küresel bir pazara dönüşen dijital para dünyası sadece son bir gün içinde 126.64 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı. 205.15 Milyar Amerikan Doları tutarındaki piyasanın yüzde 65.14'si sadece bitcoine ait.

NEM tablosu yenilendi. güncel rakamlara göre 0.27 lira dolaylarında dengelenen NEM, son 24 saat boyunca 12.02 Milyon dolar talep gördü. Ayrıca NEM geçtiğimiz 24 saat boyunca yüzde 1.06 değer farkı kaydetti.

Bitcoin Kaç dolar Oldu?

Sanal para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Paxos Standard, Binance USD ve TrueUSD geçtiğimiz hafta boyunca sert bir düşüş yaşadı. diğer taraftan Holo, Decred ve Blockstack geçen haftadan beri en çok kazandıran dijital para birimleri oldu. sanal para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

en son fiyatlara bakıldığında 7296.92 dolar üzerinden işlem gören bitcoin son 1 gün içinde 35.67 Milyar doların üstünde alınıp satıldı.. bitcoin güncel piyasa değeri 133.63 Milyar Amerikan Doları seviyesinde.
Ethereum ise güncellenen en son verilere göre 170.30 dolar dolaylarında tutundu. Ethereum geçtiğimiz yirmidört saat içinde 15.53 Milyar dolar işlem gördü..
Ripple 0.20 civarından talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından finans piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir