27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

Nem Piyasası Yine Gergin

Nem Piyasası Yine Gergin

Ekonomi

Son zamanlarda sıkı yaptırımlara maruz kalan sanal paralar yeni yatırımcılar buluyor. analistlere göre her gün yeni emtialar üreten kripto para dünyası gelecekte ilk ve tek tercih olacak. Peki NEM yükselir mi? NEM kaç dolar oldu? para piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

Sanal para piyasası hareketli dakikalar yaşıyor. güncel rakamlara bakıldığında geçtiğimiz 24 saat boyunca 120.17 Milyar Amerikan Doları tutarında kripto para piyasada el değiştirdi.

NEM 11:21 itibarıyla 0.14 Dolar, piyasa değeri ise 1.28 Milyar Amerikan Doları seviyesinde. Ayrıca NEM son bir gün boyunca yüzde 1.26 değer farkını gördü.

Geçen Haftadan Beri En Fazla Kaybettiren Dijital Para Husd Oldu

Güncel sanal para rakamlarına bakıldığında son bir gün içerisinde Telcoin, Waves ve SushiSwap umut verici görünüyor. buna karşılık TerraUSD, USD Coin ve The Graph ise aynı süre içinde en hızlı düşen üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Bitcoin, Ethereum, Tether, Binance Coin ve Cardano piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. sanal para piyasasının yüzde 69.86 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin
bitcoin canlı verilere göre 32451.64 Dolar (279181.49 lira) civarında. Bitcoin geçtiğimiz hafta yüzde 2.43 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ethereum 17721.25 Türk lirası dolaylarında işlem görüyor. Ethereum geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 8.19 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple şu anda 0.60 Amerikan Doları yani 5.14 TL civarından talep görüyor.

Dijital para piyasası para piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir