16
Pzt, May
23 Yeni Haber

Nem Dövize İyi Bir Alternatif Mi?

Nem Dövize İyi Bir Alternatif Mi?

Ekonomi

Son yılların en büyük yatırım alternatiflerinden biri olarak görülen sanal para piyasası yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. kimilerine göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven dijital para dünyası haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. bu yatırım ortamında NEM alınır mı? NEM kaç lira oldu? Güncel bilgiler burada.

Toplamda 1696.30 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen sanal para birimleri sadece geçtiğimiz yirmidört saat içinde 159.60 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı.

NEM 18:14 itibarıyla 0.10 Dolar, piyasa değeri ise 910.57 Milyon dolar dolaylarında. Bununla birlikte NEM geçen haftadan beri yüzde 10.69 değer farkı yaşadı.

Sanal Para Piyasasının En Büyük Pastası Bitcoinin

Kripto para piyasasının geçtiğimiz hafta şampiyonları BORA, SwissBorg ve TerraUSD oldu. dijital para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Dai, Binance USD ve UNUS SED LEO yatırımcılar nezdinde hayal kırıklığına sebep olan kripto para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum, Tether, BNB ve USD Coin piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. dijital para piyasasının yüzde 65.94 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin
BTC güncellenen en son verilere göre 38260.98 Amerikan Doları (518340.68 Türk lirası) seviyesinde. Bitcoin son bir hafta içinde yüzde 9.91 değer farkı kaydetti.
Ethereum
Ethereum 35843.22 lira civarında işlem görüyor. Ethereum son bir hafta boyunca yüzde 16.10 değer farkını yaşadı.
Ripple
ripple şu anda 0.64 dolar yani 8.63 TL üzerinden talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir