22
Cts, Oca
22 Yeni Haber

Monero Piyasasından Haberler Var

Monero Piyasasından Haberler Var

Ekonomi

Global arenada hızla yoluna devam eden dijital para dünyası sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. bazılarına göre dijital para piyasası emin adımlarla büyümeye devam ediyor. böyle bir ortamda Monero alınır mı? Monero kaç dolar oldu? finans piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

Kripto para piyasası son bir gün içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 217.90 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 64.98 ile ilk sırada.

Monero tablosu yenilendi. en son alınan veriler ışığında 430.12 lira dolaylarında dengelenen Monero, son bir gün içerisinde 100.24 Milyon Amerikan Doları müşteri buldu. Bununla birlikte Monero son bir hafta boyunca yüzde 6.49 değer farkı kaydetti.

Kripto Para Piyasasının En Büyük Pastası Bitcoinin

Kripto para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. TrueUSD, Binance USD ve Paxos Standard geçen haftadan beri sert bir düşüş yaşadı. bununla birlikte Crypto.com Coin, Ethereum Classic ve DigixDAO geçtiğimiz hafta boyunca en çok yükselen dijital para birimleri oldu. Toplam piyasa hacmi 217.90 Milyar doları geçen sanal para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 78.94.

Bitcoin

Fiyatı: 7716.59 Dolar
Son bir gündeki işlem hacmi: 36.98 Milyar Dolar

Ethereum

Fiyatı: 196.27 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 19.52 Milyar Amerikan Doları

Ripple

Fiyatı: 0.20 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 1.84 Milyar Dolar

Kripto para dünyası tartışmalı bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir