26
Prş, Kas
34 Yeni Haber

Monero Kaç Lira Oldu?

Monero Kaç Lira Oldu?

Ekonomi

Finans sektöründe bir devrim niteliği taşıyan sanal para piyasası her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu kripto para analistlerine göre kripto para birimleri emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Peki Monero fiyatları yükselir mi? Monero kaç dolar oldu? Güncel bilgiler burada.

Güncel verilere göre son bir gün boyunca 107.31 Milyar Amerikan Doları tutarında dijital para işlem gördü.. Toplamda 258.45 Milyar Dolar'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 67.10'si bitcoinden geliyor.

Uluslar arası piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Monero güncel verilere bakıldığında 66.81 Amerikan Doları üzerinden talep görüyor. Ayrıca Monero son bir saat içinde yüzde 0.70 değer farkı yaşadı.

Geçen Haftadan Beri Paxos Standard Kaybettirmeye Devam Ediyor

Sanal para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Paxos Standard, Tether ve HUSD geçtiğimiz hafta sert bir düşüş yaşadı. öbür taraftan Kyber Network, Terra ve Loopring 1 hafta içerisinde en çok kazandıran dijital para birimleri oldu. kripto para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin

Bitcoin fiyatı ne oldu?
Bitcoin fiyatı ne kadar oldu?

an itibarıyla Bitcoin 9430.49 Dolar. bitcoin geçen bir haftada yüzde 2.58 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum fiyatı ne kadar?

Ethereum 1529.11 TL düzeyinden işlem görüyor. Ethereum geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 6.46 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple kaç Türk lirası oldu?
Ripple kaç lira oldu?

Ripple - XRP an itibarıyla 0.20 Amerikan Doları üstünden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından sıcak bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir