25
Çrş, Kas
33 Yeni Haber

Monero Düşüyor Mu?

Monero Düşüyor Mu?

Ekonomi

Para sektöründe bir devrim niteliği taşıyan sanal para birimleri yeni yatırımcılar buluyor. kripto para uzmanlarına göre her gün yeni emtialar üreten dijital paralar emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Peki Monero düşer mi? Monero ile birlikte diğer kripto para birimlerine de bir şans vermek gerekir mi?

Toplamda 268.52 Milyar dolarlık uluslar arası bir pazara dönüşen kripto para dünyası sadece geçtiğimiz yirmidört saat içinde 80.03 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı. 268.52 Milyar dolar tutarındaki piyasanın yüzde 65.95'si sadece bitcoine ait.

10:11 itibarıyla 458.86 TL seviyesinden talep gören Monero 1.19 Milyar Amerikan Doları piyasa değerine sahip oldu. uluslar arası piyasada 67.68 Dolar (458.86 Türk lirası) düzeyinden talep görüyor. Monero son bir saat içinde yüzde 0.01 değer farkını gördü.

Son Bir Hafta İçinde En Çok Kazandıran Sanal Para: Divi

1 hafta içerisinde en çok kazandıran sanal paralar Divi, Augur ve TRON olurken, geçtiğimiz 24 saat içinde tabloda değişiklikler söz konusu. WAX, Komodo ve Enjin Coin son 24 saat boyunca en fazla yükselen sanal paralar oldu. öte yandan geçen haftadan beri FTX Token, Multi-collateral DAI ve KuCoin Shares hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Tether, Quant ve Nervos Network alarm vermeye başladı. Bitcoin, Ethereum, Tether, XRP ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. dijital para piyasasının yüzde 79.37 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin 9627.17 Amerikan Doları, Ethereum 241.08 Dolar, Ripple 0.20 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 255.55 dolar civarından alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından finans piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir