19
Sal, Eki
24 Yeni Haber

Monero Canlı Fiyatlar

Monero Canlı Fiyatlar

Ekonomi

Son zamanlarda devletlerin regülasyonlarına maruz kalan kripto paralar gündemden hiç düşmüyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen dijital para piyasası para sektörünün geleceği. Peki Monero fiyatları yükselir mi? Monero kaç dolar? Güncel bilgiler burada.

Kripto para birimleri dün itibarıyla 162.03 Milyar dolar işlem gördü. güncellenen en son fiyatlara göre piyasanın toplam büyüklüğü 205.02 Milyar dolara ulaştı.

Geçtiğimiz 24 saat içinde 156.34 Milyon Amerikan Doları işlem hacmine ulaşan Monero en son fiyatlara göre 58.07 Dolar, yani 392.52 Türk lirası seviyesinden talep görüyor. Ayrıca Monero son yimidört saat içinde yüzde 0.79 değer farkı kaydetti.

Tether Bir Haftadır İndi

Kripto paralar içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı sanal para birimleri kaybettiriyor. Waves, Dogecoin ve Bytom geçen haftadan beri en fazla yükselen dijital parabirimleri oldu. öbür taraftan Tether, Paxos Standard ve USD Coin geçtiğimiz hafta yatırımcılar nezdinde hayal kırıklığına sebep olan kripto para birimleri olarak öne çıktı. Yatırım kararı almadan önce 205.02 Milyar dolarlık sanal para piyasasının zirvesinde yer alan kripto para birimlerinin 20:09 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

güncel rakamlara göre 7319.27 Amerikan Doları civarından işlem gören BTC son 24 saat içinde 46.38 Milyar doların üstünde işlem gördü.. bitcoin güncel piyasa değeri 134.02 Milyar dolar seviyesinde.
Ethereum ise güncel verilere bakıldığında 171.51 dolar civarında tutundu. Ethereum son bir gün boyunca 22.67 Milyar dolar alınıp satıldı..
Ripple 0.20 üzerinden alınıp satılıyor.

Dijital para birimleri farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir