16
Pzt, May
23 Yeni Haber

Litecoin Kaç Lira?

Litecoin Kaç Lira?

Ekonomi

Foreks dünyasının yıldızı dijital para piyasası yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için bazı kripto para analistlerine göre sanal para piyasası bir şakadan ibaret. dijital para birimleri kazandırır mı? Litecoin kaç dolar? Güncel bilgiler burada.

Toplamda 1190.48 Milyar dolarlık uluslar arası bir pazara dönüşen kripto para piyasası sadece son yimidört saat içinde 470.91 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı.

Bir günlük zaman diliminde 2.51 Milyar dolar işlem hacmine ulaşan Litecoin güncellenen en son verilere göre 62.55 Amerikan Doları, yani 966.39 TL üzerinden müşteri buluyor. Litecoin son bir saat içinde yüzde 0.91 değer farkını gördü.

Son Bir Hafta Boyunca En Fazla Fei Usd Kaybettirdi

Dijital para dünyası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı dijital para birimleri kaybettiriyor. Binance USD, TrueUSD ve Dai 1 hafta içerisinde yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren sanal parabirimleri oldu. diğer taraftan Fei USD, Tether ve Neutrino USD geçtiğimiz hafta içinde en fazla değer kaybı yaşayan sanal para birimleri olarak öne çıktı. kripto para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?

güncel rakamlara bakıldığında bitcoin 28436.69 Dolar. BTC geçen hafta yüzde 28.09 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum ne kadar oldu?

ether 30312.23 TL üstünden işlem görüyor. Ethereum geçtiğimiz hafta yüzde 33.07 değer farkı gördü.

Ripple

<b>Ripple Kaç Dolar?</b> Ripple 0.38 Amerikan Doları
Ripple Kaç Dolar? Ripple 0.38 Dolar

Ripple - XRP an itibarıyla 0.38 Amerikan Doları civarından işlem görüyor.

Sanal para dünyası finans piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir