17
Pz, Eki
28 Yeni Haber

Litecoin Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Litecoin Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Ekonomi

Finans sektöründe geleceğin yatırım alternatifi olarak görülen kripto para birimleri yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. analistlere göre her gün yeni emtialar üreten dijital para piyasası gelecekte tek tercih olabilir. Peki Litecoin yükselir mi? Litecoin kaç lira oldu? foreks piyasasının son durumu haberin detaylarında.

Son 24 saat içinde kripto para dünyası 126.84 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. canlı verilere bakıldığında piyasanın hacmi 213.08 Milyar dolara ulaştı.

22:26 itibarıyla 314.76 lira civarından talep gören Litecoin 2.89 Milyar dolar piyasa değerine sahip oldu. küresel piyasada 44.77 Amerikan Doları (314.76 TL) düzeyinden alınıp satılıyor. Ayrıca Litecoin son bir saat içinde yüzde 0.70 değer farkı kaydetti.

Son Bir Hafta İçinde En Fazla Kaybettiren Nexo Oldu

Sanal para piyasası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı sanal para birimleri kaybettiriyor. Chainlink, Ren ve HedgeTrade geçtiğimiz hafta içinde en çok yükselen dijital parabirimleri oldu. öbür taraftan Nexo, Bytecoin ve Swipe geçen haftadan beri en hızlı düşen dijital para birimleri olarak öne çıktı. sanal para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?

güncellenen en son fiyatlara göre Bitcoin 7554.42 Dolar. bitcoin geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 6.52 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum kaç Amerikan Doları?
Ethereum kaç Amerikan Doları?

ethereum 1332.88 Türk lirası seviyesinden alınıp satılıyor. Ethereum geçtiğimiz hafta yüzde 10.82 değer farkı gördü.

Ripple

<b>Ripple Kaç Dolar?</b> Ripple 0.19 Amerikan Doları
Ripple Kaç Dolar? Ripple 0.19 Amerikan Doları

Ripple an itibarıyla 0.19 dolar üstünden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından foreks piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir