27
Cu, Kas
22 Yeni Haber

Litecoin Fiyatı

Litecoin Fiyatı

Ekonomi

Son zamanlarda sıkı yaptırımlara maruz kalan kripto paralar dalgalı günler yaşıyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen sanal para piyasası para sektörünün geleceği. Peki Litecoin fiyatları yükselir mi? Litecoin ve diğer sanal para birimlerindeki son durum haberin detaylarında.

Son rakamlara bakıldığında geçtiğimiz yirmidört saat içinde 110.27 Milyar dolar tutarında sanal para piyasada el değiştirdi.. Toplamda 267.04 Milyar Dolar'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 66.14'si bitcoinden geliyor.

Litecoin 17:25 itibarıyla 321.39 Türk lirası. Amerikan Doları olarak da 46.85 Amerikan Doları. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 3.04 Milyar dolar seviyesinde dengelendi. Bununla birlikte Litecoin geçtiğimiz hafta içinde yüzde 7.56 değer farkı yaşadı.

Paxos Standard Dünden Şu Ana Kadar Azaldı

Kripto para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Bitcoin yatırımcılarını en fazla güldüren dijital para birimi oldu. bununla birlikte son 3 ay içinde en çok kaybettiren para birimi de Maker oldu. sanal para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin 9603.13 Amerikan Doları, Ethereum 239.99 Dolar, Ripple 0.20 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 250.49 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir