18
Pzt, Eki
33 Yeni Haber

Lisk Fiyatı

Lisk Fiyatı

Ekonomi

Finans sektöründe bir devrim niteliği taşıyan sanal para piyasası her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için finans uzmanlarına göre sanal para birimleri bir Ponzi oyunundan ibaret. Peki Lisk yükselir mi? Lisk ile birlikte diğer sanal para birimlerine de bir şans vermek gerekir mi?

Kripto para piyasası dün itibarıyla 122.55 Milyar dolar işlem gördü. güncel rakamlara bakıldığında piyasanın toplam büyüklüğü 199.63 Milyar dolara ulaştı.

Lisk 20:56 itibarıyla 7.31 TL. Dolar olarak da 1.05 Amerikan Doları. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 129.46 Milyon Amerikan Doları seviyesinde dengelendi. Ayrıca Lisk geçtiğimiz yirmidört saat içinde yüzde 0.70 değer farkı yaşadı.

Augur Son 1 Gün İçinde Düştü

Bitcoin Cash, Ardor ve IOTA son bir hafta boyunca kaybettirdi. diğer tarafta ise Numeraire, Synthetix Network Token ve Quant geçen haftadan beri en fazla değer kazanan dijital para birimleri. Piyasada en büyük hacme sahip kripto para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

20:56 itibarıyla tüm sanal para fiyatları: Bitcoin 7089.30 Dolar, Ethereum 170.99 Amerikan Doları, Ripple 0.19 dolar civarından talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından sıcak bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir