18
Pzt, Oca
32 Yeni Haber

Kripto Paralar Güncel Haberler

Kripto Paralar Güncel Haberler

Ekonomi

Uluslar arası piyasada büyük bir rağbet gören kripto para dünyası yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. bazılarına göre dijital para piyasası emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Peki EOS yükselir mi? EOS kaç dolar? Güncel bilgiler burada.

Güncel verilere bakıldığında son bir gün boyunca 274.41 Milyar dolar tutarında kripto para alınıp satıldı.. Toplamda 571.44 Milyar Amerikan Doları'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 62.70'si bitcoinden geliyor.

19:47 itibarıyla 28.69 Türk lirası seviyesinden talep gören EOS 3.37 Milyar dolar piyasa değerine sahip oldu. küresel piyasada 3.59 Amerikan Doları (28.69 TL) üzerinden talep görüyor. EOS son bir saat içinde yüzde 3.76 değer farkı kaydetti.

Horizen Dünden Beri En Çok Kazandırdı

Kripto para birimleri içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı dijital para birimleri kaybettiriyor. Horizen, Celo ve THETA geçen haftadan beri yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren sanal parabirimleri oldu. öbür taraftan Binance USD, USD Coin ve Tether geçtiğimiz hafta yatırımcılar nezdinde hayal kırıklığına sebep olan sanal para birimleri olarak öne çıktı. Bitcoin, Ethereum ve XRP kripto para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi dijital para piyasasının yüzde 80.22 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

en son fiyatlara göre 19312.16 dolar seviyesinden işlem gören bitcoin son 1 gün içinde 51.78 Milyar doların üstünde alınıp satıldı.. bitcoin güncel piyasa değeri 358.30 Milyar dolar civarında.
Ethereum ise güncel verilere göre 611.02 dolar seviyesinde tutundu. Ethereum geçtiğimiz yirmidört saat içinde 26.48 Milyar Amerikan Doları işlem gördü..
Ripple 0.68 üstünden işlem görüyor.

Dijital para birimleri foreks piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir