21
Cu, Oca
32 Yeni Haber

Kripto Paralar Düşüyor Mu?

Kripto Paralar Düşüyor Mu?

Ekonomi

Küresel piyasada büyük bir rağbet gören dijital para birimleri her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. bazı analistlere göre kripto para dünyası haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. Peki NEO düşer mi? NEO kaç dolar? para piyasasından en son haberler burada.

Sanal paralar hareketli dakikalar yaşıyor. güncellenen en son fiyatlara göre son 1 gün içinde 126.59 Milyar Amerikan Doları tutarında dijital para işlem gördü.

Uluslar arası piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan NEO güncel rakamlara bakıldığında 6.06 dolar üzerinden talep görüyor. Bununla birlikte NEO geçtiğimiz hafta yüzde 0.71 değer farkı kaydetti.

Bitcoin Kaç dolar Oldu?

XRP, aelf ve TrueUSD geçen bir haftada düştü. bununla birlikte FTX Token, UNUS SED LEO ve Bitcoin Gold geçtiğimiz hafta boyunca en fazla değer kazanan kripto para birimleri. Piyasada en büyük hacme sahip sanal para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

güncel verilere göre 6049.54 Amerikan Doları düzeyinden işlem gören Bitcoin geçtiğimiz 24 saat içinde 39.65 Milyar doların üstünde alınıp satıldı.. BTC güncel piyasa değeri 110.60 Milyar Amerikan Doları seviyesinde.
ether ise güncel rakamlara göre 127.11 dolar dolaylarında tutundu. Ethereum geçtiğimiz yirmidört saat içinde 12.58 Milyar dolar el değiştirdi..
Ripple 0.15 seviyesinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir