06
Pzt, Ara
27 Yeni Haber

Kripto Para Piyasası Güncel Fiyatlar

Kripto Para Piyasası Güncel Fiyatlar

Ekonomi

Küresel piyasada büyük bir rağbet gören sanal paralar yatırımcıları şaşırtıyor. bazı sanal para analistlerine göre her gün yeni emtialar üreten dijital para piyasası yüzyılın en başarılı yatırım alternatifi. Peki bitcoin fiyatları yükselir mi? BTC kaç dolar oldu? foreks piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

Sanal para birimleri hareketli dakikalar yaşıyor. an itibarıyla son 1 gün içinde 163.63 Milyar dolar tutarında kripto para piyasada el değiştirdi.

Bitcoin 09:25 itibarıyla 9298 Amerikan Doları, piyasa değeri ise 170.77 Milyar dolar dolaylarında. Ayrıca Bitcoin son bir saat içinde yüzde 0.32 değer farkı yaşadı.

Kripto Para Piyasasının En Büyük Payı Bitcoinin

Sanal para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında OKB en fazla yükselen dijital para birimi oldu. öbür taraftan son 3 ay içinde en fazla düşen para birimi de Bitcoin oldu. Bitcoin, Ethereum ve XRP dijital para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi kripto para piyasasının yüzde 81.02 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin
bitcoin güncellenen en son fiyatlara göre 9298 Amerikan Doları (67317.53 lira) seviyesinde. Bitcoin geçen haftadan beri yüzde 2.77 değer farkı kaydetti.
Ethereum
Ethereum 1493.47 TL civarında alınıp satılıyor. Ethereum son bir hafta boyunca yüzde 6.01 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple - XRP şu anda 0.22 Amerikan Doları yani 1.56 Türk lirası üstünden işlem görüyor.

Kripto para dünyası hararetli bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir