21
Cu, Oca
32 Yeni Haber

Kripto Para Piyasası Düşüyor Mu?

Kripto Para Piyasası Düşüyor Mu?

Ekonomi

Foreks piyasasının yeni yıldızı dijital paralar dalgalı günler yaşıyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu dijital para analistlerine göre kripto paralar yakında patlayacak bir balon. Peki Bitcoin Gold yükselir mi? Bitcoin Gold ile birlikte diğer dijital para birimlerine de bir şans vermek gerekir mi?

Sanal para dünyası geçtiğimiz yirmidört saat içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 215.27 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 64.86 ile ilk sırada.

Uluslar arası piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Bitcoin Gold güncel rakamlara göre 9.50 Amerikan Doları düzeyinden işlem görüyor. Bitcoin Gold son bir saat içinde yüzde 0.03 değer farkını gördü.

Geçen Bir Haftada En Çok Kazandıran Sanal Para: Digibyte

Bitcoin Diamond, Lisk ve Decred geçen hafta indi. bununla birlikte DigiByte, Horizen ve Basic Attention Token son bir hafta içinde en fazla yükselen kripto para birimleri. Toplam piyasa hacmi 215.27 Milyar doları geçen sanal para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 78.95.

Bitcoin

Bitcoin fiyatı ne oldu?
Bitcoin fiyatı ne kadar oldu?
Piyasa Değeri: 139.63 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 32.83 Milyar Dolar
Fiyatı: 7610.92 Dolar

Ethereum

Ethereum ne kadar oldu?
Piyasa Değeri: 21.68 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 18.54 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 195.89 Dolar

Döviz gibi standartları olmadığından para piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir