19
Sal, Eki
30 Yeni Haber

Kripto Para Piyasası Düşüyor Mu?

Kripto Para Piyasası Düşüyor Mu?

Ekonomi

Uluslar arası arenada hızla yoluna devam eden sanal para piyasası yatırımcıları şaşırtıyor. bazı para uzmanlarına göre her gün yeni emtialar üreten kripto para birimleri patlamak üzere olan bir balon. Peki NEO düşer mi? NEO kaç dolar? Güncel bilgiler burada.

Sanal para birimleri hareketli dakikalar yaşıyor. güncel verilere göre son bir gün içerisinde 113.72 Milyar dolar tutarında kripto para piyasada el değiştirdi.

NEO 20:10 itibarıyla 5.46 Amerikan Doları, piyasa değeri ise 385.24 Milyon dolar dolaylarında. NEO son 1 gün içinde yüzde 1.58 değer farkı kaydetti.

Kripto Para Piyasasının En Büyük Payı Bitcoinin

Sanal para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Bitcoin SV en fazla yükselen dijital para birimi oldu. diğer taraftan son 3 ay içinde en fazla alarm veren para birimi de Bitcoin oldu. Piyasada en büyük hacme sahip sanal para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin
Bitcoin güncel verilere bakıldığında 5156.66 Dolar (33569.89 TL) seviyesinde. Bitcoin geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 34.08 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ethereum 735.71 Türk lirası dolaylarında talep görüyor. Ethereum son bir hafta içinde yüzde 41.55 değer farkını yaşadı.
Ripple
ripple şu anda 0.14 Amerikan Doları yani 0.92 lira düzeyinden alınıp satılıyor.

Dijital para birimleri farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir