28
Çrş, Eki
14 Yeni Haber

Kripto Para Piyasası Canlı Tablo

Kripto Para Piyasası Canlı Tablo

Ekonomi

Son zamanlarda devletlerin regülasyonlarına maruz kalan dijital para dünyası altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu dijital para analistlerine göre sanal para dünyası gelecekte tek tercih olabilir. Peki OmiseGO fiyatları yükselir mi? OmiseGO kaç lira oldu? En son kripto para bilgileri burada.

Kripto paralar hareketli dakikalar yaşıyor. canlı verilere bakıldığında son yimidört saat içinde 122.17 Milyar Amerikan Doları tutarında sanal para işlem gördü.

20:59 itibarıyla 19.65 TL düzeyinden talep gören OmiseGO 358.84 Milyon dolar piyasa değerine sahip oldu. küresel piyasada 2.56 Amerikan Doları (19.65 Türk lirası) üstünden alınıp satılıyor. OmiseGO son bir saat içinde yüzde 1.11 değer farkı kaydetti.

Hyperion Geçen Haftadan Beri Yatırımcısını En Çok Güldüren Dijital Para Birimi

Kripto para dünyası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı sanal para birimleri kaybettiriyor. Hyperion, UNUS SED LEO ve Celo geçen bir haftada en çok yükselen kripto parabirimleri oldu. bununla birlikte Uniswap, USD Coin ve Tether son bir hafta içinde en fazla düşen sanal para birimleri olarak öne çıktı. kripto para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin
BTC an itibarıyla 10427.13 Amerikan Doları (80080.39 TL) civarında. Bitcoin geçen haftadan beri yüzde 2.37 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ether 2626.49 lira seviyesinde talep görüyor. Ethereum geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 9.09 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple şu anda 0.23 dolar yani 1.78 Türk lirası üzerinden işlem görüyor.

Sanal para birimleri heyecanlı bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir