06
Pzt, Ara
26 Yeni Haber

Kripto Para Piyasası Canlı Tablo

Kripto Para Piyasası Canlı Tablo

Ekonomi

Güvenli ve dağıtık bir mimari üzerinde çalışmak üzere tasarlanan dijital para piyasası altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen sanal para piyasası patlayacak bir balon. Peki NEO fiyatları yükselir mi? NEO ve diğer sanal para birimlerinin son fiyatları haberin detayında.

Dijital para birimleri dün itibarıyla gerçekleşen işlem hacmi sonunda 189.19 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 65.15 ile ilk sırada.

NEO 20:28 itibarıyla 7.12 Dolar, piyasa değeri ise 502.45 Milyon Amerikan Doları dolaylarında. Ayrıca NEO son bir saat içinde yüzde 0.07 değer farkını gördü.

Binance Coin Bir Haftadır Kaybettiriyor

Sanal para piyasasının geçtiğimiz hafta boyunca şampiyonları Chainlink, Komodo ve Hyperion oldu. dijital para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Binance Coin, STASIS EURO ve USD Coin en fazla düşen sanal para birimleri oldu. Piyasada en büyük hacme sahip kripto para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin

Bitcoin fiyatı ne oldu?
Bitcoin fiyatı ne kadar oldu?
Piyasa Değeri: 123.26 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 32.56 Milyar Dolar
Fiyatı: 6725.85 Dolar

Ethereum

Ethereum kaç Amerikan Doları?
Ethereum kaç Dolar?
Piyasa Değeri: 17.27 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 14.22 Milyar Dolar
Fiyatı: 156.27 Dolar

Dijital paralar farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir