16
Pzt, May
24 Yeni Haber

Kripto Para Fiyatları

Kripto Para Fiyatları

Ekonomi

Son yılların en büyük yatırım alternatiflerinden biri olarak görülen dijital para birimleri yeni yatırımcılar buluyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu sanal para analistlerine göre dijital para piyasası kötü bir şakadan ibaret. dijital para birimleri kazandırır mı? Cardano kaç lira oldu? En son kripto para bilgileri burada.

Dijital paralar hareketli dakikalar yaşıyor. güncel rakamlara bakıldığında son bir gün içinde 178.51 Milyar dolar tutarında dijital para piyasada el değiştirdi.

Cardano an itibarıyla 1.52 Amerikan Doları civarından alınıp satılıyor. Cardano son bir gün boyunca yüzde 2.79 değer farkı kaydetti.

Kripto Para Piyasasının En Büyük Pastası Bitcoinin

Kripto para piyasasının geçtiğimiz hafta içinde şampiyonları Nexo, OMG Network ve Stellar oldu. dijital para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Binance USD, Pax Dollar ve TrueUSD en hızlı düşen sanal para birimleri oldu. Yatırım kararı almadan önce 2263.89 Milyar dolarlık dijital para piyasasının zirvesinde yer alan sanal para birimlerinin 15:56 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin 49264.57 Amerikan Doları, Ethereum 3920.55 Dolar, Ripple 0.89 dolar ve Bitcoin Cash 455.82 Amerikan Doları üstünden talep görüyor.

Sanal para piyasası hararetli bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir