22
Cts, Oca
32 Yeni Haber

Kripto Para Fiyatları

Kripto Para Fiyatları

Ekonomi

Son gelişmelerle birlikte finans sektörünün en takibi zor konularından biri olan dijital para birimleri yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. küresel gelişmelere bakıldığında bazılarına göre sanal para birimleri emin adımlarla büyümeye devam ediyor. dijital para birimleri kazandırır mı? 0x kaç dolar oldu? Güncel bilgiler burada.

Kripto para dünyası hareketli dakikalar yaşıyor. güncel rakamlara bakıldığında son 24 saat içinde 116.05 Milyar Amerikan Doları tutarında kripto para işlem gördü.

Global piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan 0x canlı verilere bakıldığında 0.17 Amerikan Doları üstünden talep görüyor. 0x son bir gün içerisinde yüzde 5.33 değer farkı kaydetti.

Son Bir Gün Boyunca En Çok Kazandıran Sanal Para: Binance Coin

Sanal para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında OKB en fazla değer kazanan dijital para birimi oldu. öte yandan son 3 ay içinde en fazla değer kaybı yaşayan para birimi de Bitcoin oldu. kripto para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

en son alınan veriler ışığında 6922.51 dolar üzerinden işlem gören bitcoin son yimidört saat içinde 34.16 Milyar doların üstünde el değiştirdi.. bitcoin güncel piyasa değeri 126.85 Milyar Amerikan Doları seviyesinde.
Ethereum ise en son fiyatlara göre 159.92 dolar seviyesinde tutundu. Ethereum bir günlük zaman diliminde 14.72 Milyar dolar alınıp satıldı..
Ripple 0.19 seviyesinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından belirsiz bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir