06
Pzt, Ara
27 Yeni Haber

Kripto Para Fiyatları

Kripto Para Fiyatları

Ekonomi

Foreks piyasasının yeni yıldızı dijital para piyasası yeni yatırımcılar buluyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için bazılarına göre sanal paralar patlamak üzere olan bir saadet zinciri. Peki Qtum fiyatları düşer mi? Qtum almadan önce güncel bilgilere bakmakta fayda var.

Dijital para dünyası geçtiğimiz 24 saat boyunca 160.99 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. güncellenen en son verilere göre piyasanın toplam büyüklüğü 169.93 Milyar dolara ulaştı.

17:09 itibarıyla 8.16 TL civarından talep gören Qtum 119.75 Milyon dolar piyasa değerine sahip oldu. uluslar arası piyasada 1.24 dolar üzerinden talep görüyor. Qtum son yimidört saat içinde yüzde 4.53 değer farkı yaşadı.

Tether Dünden Şu Ana Kadar Yatırımcısını Üzdü

Sanal para piyasasının geçtiğimiz hafta şampiyonları HedgeTrade, NEM ve Aave oldu. dijital para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. TrueUSD, Binance USD ve Tether en hızlı düşme trendine giren kripto para birimleri oldu. sanal para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin
BTC canlı verilere göre 6178.77 Amerikan Doları (40594.49 lira) civarında. Bitcoin son bir hafta içinde yüzde 14.41 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ether 870.25 Türk lirası seviyesinde işlem görüyor. Ethereum geçen bir haftada yüzde 3.05 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple - XRP şu anda 0.16 dolar yani 1.03 lira seviyesinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından finans piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir