26
Prş, Kas
23 Yeni Haber

Kripto Para Dünyası Güncel Haberler

Kripto Para Dünyası Güncel Haberler

Ekonomi

Son zamanlarda devletlerin regülasyonlarına maruz kalan dijital para birimleri yatırımcıları şaşırtıyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu sanal para analistlerine göre kripto para dünyası kanlı bir su havuzuna benziyor. Peki Qtum fiyatları düşer mi? Qtum ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

15:14 itibarıyla dijital para dünyası toplam 279.96 Milyar Dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoin 66.49'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

Geçtiğimiz 24 saat boyunca 524.13 Milyon Amerikan Doları işlem hacmine ulaşan Qtum canlı verilere göre 1.89 Amerikan Doları, yani 13.04 lira seviyesinden el değiştiriyor. Ayrıca Qtum son bir saat içinde yüzde 0.49 değer farkı kaydetti.

Bitcoin Cash Dünden Beri Kazandırmaya Devam Ediyor

Dijital para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Tether, Ren ve Flexacoin geçen bir haftada sert bir düşüş yaşadı. bununla birlikte Seele-N, XRP ve OKB geçtiğimiz hafta yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren kripto para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum ve XRP sanal para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi dijital para piyasasının yüzde 79.84 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin

Fiyatı: 10120.91 Dolar
Son bir gündeki işlem hacmi: 39.62 Milyar Amerikan Doları

Ethereum

Fiyatı: 251.54 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 14.06 Milyar Dolar

Ripple

Fiyatı: 0.21 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 1.85 Milyar Dolar

Dijital para piyasası foreks piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir